Gdzie wynająć samochód w Krakowie?

0

Wypożyczanie pojazdu to bardzo popularny sposób na to, by na jakiś czas stać się posiadaczem samochodu. To coraz chętniej wybierane rozwiązanie nie tylko w Europie, ale także wśród Polaków. Samochody na wynajem przydają się nie tylko na czas naprawy własnego auta, ale także na wakacje czy wyjazd w delegację. Gdzie zatem można wypożyczyć samochód w Krakowie?

Mega Tanio

Wypożyczalnia samochodów Mega Tanio zlokalizowana jest w Krakowie w 2 punktach: przy ul. Przewóz 21 i na Lotnisku Balice. Prowadzi ona wynajem całodobowy, aby dokonać rezerwacji wystarczy skontaktować się z punktem telefonicznie lub mailowo. Z dostępnych informacji na stronie wypożyczalni samochodów Mega Tanio (wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-krakow) wynika, że oferowane są różne rodzaje wynajmu: krótkoterminowy oraz długoterminowy. Wśród najchętniej wypożyczanych samochodów w Krakowie są takie modele jak Ford Fiesta, Skoda Fabia, Toyota Yaris oraz BMW 3.

Autocash24

Wypożyczalnia Autocash znajduje się przy ul. Opolskiej 12a w Krakowie, dostępne są również punkty przy Dworcu Głównym PKP i na Lotnisku Balice. Autocash oferuje różnego rodzaju wynajmy, takie jak krótkoterminowe, średnioterminowe i długoterminowe. Zróżnicowana jest także flota, ponieważ wśród niej są zarówno samochody osobowe, jak i wieloosobowe oraz dostawcze. Wyróżnić można w niej takie auta jak BMW 3, Renault Megane, Audi A6 czy Peugeot Boxer.

Avis

Wypożyczalnia Avis zlokalizowana jest w dwóch punktach, przy ul. Lubicz 23 w Krakowie oraz na Lotnisku Balice. Oferta Avis skierowana jest głównie do klientów indywidualnych, ale też do firm. Możliwy jest wynajem zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy. W ofercie znaleźć można nawet wynajem samochodu z kierowcą. Wszystkie auta są dodatkowo ubezpieczone, co gwarantuje bezpieczeństwo podróży. Flota natomiast obejmuje pojazdy takich marek jak Fiat, Toyota, Seat, Mercedes, Opel czy Volkswagen.

Carnet

Wypożyczalnia samochodów Carnet znajduje się przy ul. Balickiej 117 w Krakowie. Oferuje ona wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. W ofercie Carnet dostępnych jest wiele promocji, które obniżają cenę wypożyczenia auta. Co ważne, nie ma tutaj limit kilometrów, płaci się za dobę, nie za przejechaną trasę. Carnet wyróżnia także nowoczesna, dobrze wyposażone flota, w której dostępne są samochody takich marek jak Mazda, Mercedes, Renault, Seat, Citroen, BMW czy Toyota.

ABCO

Wypożyczalnia aut ABCO zlokalizowana jest przy ul. Balickiej 100 w Krakowie. Wynająć samochód można telefonicznie, za pośrednictwem strony internetowej lub mailowo. Dostępne są różne rodzaje najmu, w tym średnioterminowy, jak i długoterminowy. ABCO może pochwalić się dobrze wyposażoną flotą, w której znajdują się auta marki Toyota, Skoda, Volkswagen, Fiat, Opel, Ford czy Seat. Wszystkie pojazdy są ubezpieczone i przygotowane do podróży. W razie problemów, przez 24 godziny na dobę można liczyć na pomoc pracowników wypożyczalni.

Share.

Leave A Reply