Chirurdzy plastyczni do których warto się wybrać

1

Kiedy myślimy o tym, żeby zmienić coś w swoim wyglądzie, chcemy, żeby dokonał tego wybitny specjalista. Wtedy zazwyczaj rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania, kogoś, kto przecież będzie odpowiedzialny nie tylko za efekty wizualne, ale też za nasze zdrowie, a nawet życie.

Warto przyjrzeć się najlepszym specjalistom w naszym kraju, żeby wiedzieć komu powierzyć tak odpowiedzialne zadanie. Którego chirurga plastycznego wybrać?

Ranking lekarzy

Przedstawiony tutaj ranking jest subiektywny. Wszyscy wybrani lekarze mają doskonałe opinie wśród pacjentów, są świetnie wykształceni i od lat z powodzeniem działają w tym zawodzie. Do kogo warto się wybrać?

Piotr Rataj

Doktor Rataj jest najlepszym chirurgiem z województwa dolnośląskiego. W 1994 roku ukończył medycynę na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Kilka lat później uzyskał I stopień specjalistyczny w Chirurgii Ogólnej i Powypadkowej, następnie II z zakresu Chirurgii Ogólnej i Kosmetycznej. Doktor Piotr Rataj należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych i Dermochirurgii, a także jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Pan Rataj jest uznanym chirurgiem plastycznym w Clinicforyou.com i na tej stronie można umówić się do niego na wizytę.

Chirurg podczas operacji

Andrzej Sankowski

To chirurg z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1963 roku. Na swoim koncie ma staże w Wiedniu i Chinach. Należy do wszystkich poważanych stowarzyszeń z zakresu chirurgii plastycznej. Doktor Sankowski jest autorem blisko 60 publikacji i 3 podręczników naukowych. Był wielokrotnie nagradzany przez różne instytucje, a jego prywatna klinika w Warszawie kilkukrotnie zdobyła I miejsce w rankingu „Wprost”.

Tomasz Dydymski

Ten wybitny specjalista ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu w 1995 roku, następnie uzyskał tytuł chirurga i specjalisty chirurgii ogólnej. Jego wiedza i kompetencje zostały docenione na stażu w znanej placówce Cleveland Clinic w USA, gdzie szkolił się pod okiem samej profesor Marii Siemionow. Również pod jej kierunkiem dr Dydymski napisał pracę doktorską, którą obronił w 2003 roku. Od 2005r. pracuje w Polanicy Zdroju na stanowisku Starszego Asystenta w Szpitalu Chirurgii Plastycznej. Umówić się bezpośrednio na wizytę można w poznaniu w klinice Solumed.

Jerzy Wilgus

To ceniony chirurg plastyczny w Polsce. Tytuł specjalisty uzyskał w 1992 roku. Swoją pracę zaczynał w znanym ośrodku w Polanicy Zdroju, gdzie uzyskał II stopień specjalizacji. Doktor Wilgus przeprowadził niemal 30 tysięcy operacji. Stale uczestniczy w konferencjach naukowych i sympozjach. Kilka lat temu można go było poznać w programie Polsatu – „Chcę być piękna”, gdzie był jednym z głównych chirurgów. Na prywatną konsultację można się z nim umówić bez problemu w katowickiej Euroklinice.

Share.

Jeden komentarz

  1. Przydatne zestawienie, takie rankingi na pewno pomagają w wyborze chirurga. A co ze sławnym doktorem Szczytem? Czy on jest chirurgiem?

Leave A Reply