Znani chirurdzy powiększania piersi w Polsce

2

Powiększanie piersi dalej jest jedną z najczęstszych operacji plastycznych, na jakie się decydujemy. Początkowo kojarzone tylko z amerykańskimi gwiazdkami maści wszelakiej, obecnie zatacza coraz większe kręgi także i wśród zwykłych kobiet. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest całkiem prosta.

Piersi to od wieków jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy atrybut kobiecości, jakim panie mogą się poszczycić. Nie każdą z nas niestety Matka Natura obdarzyła takim rozmiarem, jaki sobie wymarzyłyśmy. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam chirurg plastyczny, który dzięki operacji może poprawić kształt oraz wielkość naszego biustu. Zanim jednak zdecydujemy się na taki krok, warto rozejrzeć się za dobrym specjalistą, który rzeczywiście upiększy nasz wygląd, a nie oszpeci do końca życia. Stąd też powstał ten artykuł, w którym przedstawiamy Wam znanych chirurgów powiększania piersi w Polsce.

Dr Anna Olender

Przeprowadziła w swoim życiu ponad 3000 zabiegów, z czego więcej niż połowa to zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej, kosmetycznej oraz rekonstrukcyjnej. Jej bogate doświadczenie, poparte jest co oczywiste ogromną wiedzą. W tym miejscu warto wspomnieć, że dr Olender jest członkiem towarzystwa ISAPS, które zrzesza najlepszych chirurgów plastycznych z całego świata. Więcej o dr Annie Olender można przeczytać na https://drolender.pl/nasz-zespol/zespol/.

Swoje umiejętności doskonaliła w najstarszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Obecnie jest ordynatorem w DR OLENDER Prywatnym Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Żarkach Letnisko i cieszy się dużym zaufaniem ze strony grona zadowolonych pacjentek, decydujących się na powiększanie piersi oraz inne zabiegi.

Dr Marek Szczyt

Dzięki stażom i szkoleniom w kraju oraz za granicą, samodzielnie dzisiaj zajmuje się leczeniem chorych z wadami wrodzonymi, pourazowymi zniekształceniami lub też ubytkami tkanek. Perfekcyjnie zna się na chirurgii laserowej i endoskopowej oraz zabiegach z zakresu chirurgii czaszkowo-szczękowej i twarzowej.

Przez pięć lat dr Marek Szczyt pracował także w Centrum Zdrowia Dziecka, z którym do dziś współpracuje w sprawach wymagających specjalistycznej konsultacji. Lekarz ten znany jest również z telewizji, gdzie w programie „Sekrety chirurgii” wraz ze swoim zespołem zajmował się skomplikowanymi przypadkami pacjentów.

Dr Andrzej Sankowski

Lekarz już od pięćdziesięciu lat. Początkowo nauczyciel akademicki i lekarz prowadzący oddziału chirurgii plastycznej w szpitalu przy ulicy Banacha w Warszawie. Obecnie już od dwudziestu lat kieruje własną kliniką chirurgii plastycznej.

Stale się uczy, bierze udział w kongresach naukowych oraz szkoleniach. Jest także autorem licznych prac naukowych – tytuł doktora nauk medycznych otrzymał za pionierską na ówczesne czasy pracę z dziedziny immunologii tkankowej. Jak sam mówi usatysfakcjonowani pacjenci są najlepszą wizytówką jego kliniki.

Share.

2 komentarze

  1. Moja koleżanka powiększała piersi, ale chyba nie u żadnego z tych lekarzy. A efekt? Chyba trochę przedobrzyła z wielkością, nie wygląda to naturalnie. Ale jak się chirurg na coś takiego zgodził, to co zrobić.

  2. No i właśnie o to chodzi, żeby trafić do dobrego chirurga, który pomoże dobrać odpowiedni rozmiar, doradzi, ewentualnie odradzi. Sama zdecydowałam się na zabieg chirurgii plastycznej u wspominanej wyżej dr Olender. Wprawdzie nie były to piersi, a nos, ale to co mogę powiedzieć, to naprawdę świetny chirurg. Z powołaniem i rewelacyjnym podejściem do pacjenta.

Leave A Reply