Producenci skrzynek plastikowych dla przemysłu – kogo warto sprawdzić?

1

Przewóz różnego rodzaju produktów rządzi się swoimi prawami. Niektóre muszą być transportowane w konkretnych warunkach, inne powinny mieć specjalne pojemniki, które spełniają szereg wymogów i mają niezbędne atesty. Wielu jest obecnie producentów takich skrzynek plastikowych dla przemysłu. Z usług których warto skorzystać?

Bekuplast

Producent skrzynek plastikowych Bekuplast (www.bekuplast.com) jest jednym z czołowych europejskich przedstawicieli w tej branży. Główna siedziba znajduje się w Dolnej Saksonii, w Polsce natomiast funkcjonuje niezależna spółka Bekuplast, która ma oddział w Łaziskach Górnych przy ul. Chopina 15. Asortyment tego producenta jest bardzo różnorodny. W ofercie dostępne są plastikowe skrzynki dla przemysłu motoryzacyjnego, ogrodniczego i przede wszystkim spożywczego, w tym do przewożenia mięsa, drobiu, owoców, warzyw, pieczywa i wyrobów cukierniczych. Wszystkie te pojemniki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa i spełniają wszelkie niezbędne do transportu wymogi.

Rolmet

Rolmet to kolejny producent plastikowych skrzynek transportowych. Siedziba firmy znajduje się we Włocławku przy ul. Gołębiej 5. Rolmet ma w ofercie wiele produktów wykonywanych z tworzyw sztucznych. Wśród nich są oczywiście skrzynki plastikowe do przewożenia artykułów spożywczych, jak owoce, warzywa czy pieczywo, ale asortyment jest znacznie większy. Rolmet zajmuje się także produkcją doniczek ozdobnych i ogrodniczych, plastikowych akcesoriów do kuchni i łazienki (wiaderka, kubki, szufelki, salaterki, deski do krojenia), łopat do śniegu, łubianek plastikowych, rolet, wieszaków oraz produktów dla budownictwa jak pokrycia dachowe PCV, kołki rozporowe czy dystanse zbrojeniowe.

Sad-Pak

Producentem plastikowych skrzynek dla przemysłu jest też Sad-Pak. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie na rynku, wyróżnia się wysoką jakością produkowanych akcesoriów i szybkim terminem realizacji. Sad-Pak znajduje się w Błędowie, a dokładniej w Dąbrówce Starej 7. W ofercie firmy znajdują się oczywiście skrzynki plastikowe, które mogą być wyprodukowane w dowolnych rozmiarach na życzenie klienta. Mają one atest wydany przez Państwowy Zakład Higieny. Sad-Pak zajmuje się także produkcją skrzynek drewnianych przeznaczonych do przewozu owoców, warzyw i grzybów.

Agrotex

Agrotex to kolejna firma zajmująca się produkcją różnego rodzaju skrzynek plastikowych. Znajduje się ona we Włocławku przy ul. Granicznej 7. Oferta Agrotex skierowana jest dla przedstawicieli branży rolniczej, przetwórczej i piekarniczej. Asortyment firmy obejmuje takie produkty jak skrzynki plastikowe ogrodnicze, do mięsa i wyrobów piekarniczych. Oprócz tego, Agrotex sprzedaje także worki raszlowe, polipropylenowe, skrzyniopalety, palety plastikowe, palety plastikowe, plandeki z tworzyw sztucznych, rękawice ogrodnicze oraz gumki recepturki. Firma ta została wyróżniona w 2014 roku w rankingu Gazele Biznesu.

Share.

Jeden komentarz

  1. Wygląda na to, że w tej branży jest spora konkurencja. Oczywiście z punktu widzenia konsumenta to dobrze, bo daje to większą gwarancję znalezienia na rynku skrzynek o wysokiej jakości.

Leave A Reply