Pomysły na prezenty urodzinowe – co podarować dorosłej osobie?

0

Wybór prezentu urodzinowego nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej jeśli zależy nam, aby było to coś wyjątkowego. Zamiast kupować kolejne perfumy, bluzkę czy portfel, lepiej pomyśleć, o czymś, co na zawsze pozostanie w pamięci solenizanta. Listę właśnie takich pomysłów na prezent, przygotowaliśmy poniżej.

Co kupić dziewczynie, żonie na urodziny?

Kobiety bywają wymagające, ale większość z nich cieszy się już z samego faktu, że nie zapomniałeś o jej urodzinach… Mimo to warto odpowiednio zaplanować ten dzień, a na upominek wybrać coś, co miło ją zaskoczy. Co kupić na urodziny dziewczynie, czytaj na toczytam.pl, znajdziesz tam wiele pomysłów na prezent. Z kolei, jeśli zależy ci na czymś naprawdę wyjątkowym, zerknij na poniższą listę:

  • Dzień w SPA, może obejmować zabiegi relaksacyjne, saunowanie, masaż poszczególnych części lub całego ciała, a nawet manicure! Możliwości jest naprawdę wiele, więc bez problemu dopasujesz ten prezent do swojego budżetu. Voucher na dzień w SPA kupisz nawet za 100 złotych.

Dzień w SPA

  • Skok na bungee, lot paralotnią, wszystko zależy od charakteru solenizantki. Sam musisz zadecydować, czy bardziej ucieszy się z relaksu w SPA, czy z ekstremalnych doznań, takich jak skok na bungee czy lot paralotnią. Ciekawym pomysłem jest również voucher do tunelu aerodynamicznego.

Prezent dla mężczyzny

Jeśli masz już dosyć wręczania co roku skórzanego portfela, nowej bluzki czy innych oklepanych upominków. Zerknij na nasze propozycje oryginalnych prezentów i wybierz ten najbardziej dopasowany do charakteru solenizanta. Oto kilka propozycji, większość z nich znajdziesz w serwisach z voucherami:

  • Karnet na strzelnicę,
  • jazda sportowym samochodem,
  • off-road,
  • degustacja whisky
  • kurs nurkowania, kurs barmański,
  • piwne SPA.

Z tego ostatniego możecie skorzystać wspólnie, piwne SPA znajdziesz w różnych polskich miastach. Zwykle taki karnet obejmuje sesję w saunie, masaż oraz kąpiel w dużej, drewnianej beczce piwa. Oczywiście to wszystko z butelką ulubionego trunku w ręce.

Wspólny prezent urodzinowy

Pamiętaj, że bez względu na to, co podarujesz, solenizant najbardziej ucieszy się z twojej obecności w ten dzień. Dlatego możesz pomyśleć też o wspólnym prezencie, który sprawi, że miło spędzicie ten czas w swoim towarzystwie. Może być to wspólny karnet do SPA, kolacja w ulubionej restauracji solenizanta, wspólna degustacja wina lub po prostu wycieczka, do waszego ulubionego miejsca.

Prezent dla seniora

Największy problem zwykle mamy z prezentem dla dziadków. Co zatem najlepiej wybrać, aby uszczęśliwić seniora? Tu znów najcenniejsza będzie twoja obecność, jednak, zamiast siedzieć na kanapie i wcinać kolejny kawałek sernika, zorganizuj jakieś ciekawe wyjście. Może do teatru, kina lub po prostu na spacer po pobliskim parku z przerwą na ciastko w kawiarni? Możliwości jest naprawdę dużo. Wielu seniorów chętnie wyszłoby z domu, jednak nie mają z kim, dlatego, zamiast kupować kolejną bombonierkę czy kwiaty, zorganizuj swoim najbliższym niezapomniane urodziny.

Share.

Leave A Reply