Całuśne usta w kilka chwil? Z odpowiednią konturówką to możliwe

0

Nie ma chyba nic bardziej zmysłowego w kobiecej twarzy niż pełne czerwone usta, które aż proszą się o słodki pocałunek… Dziś porozmawiamy o tym, jakie konturówki warto wybrać, aby osiągnąć spektakularny efekt.

Zmiana brzydkiego kształtu ust. Jak to zrobić?

Nie każda z nas urodziła się z pięknymi pełnymi i perfekcyjnymi ustami. Niektóre kobiety mają wąskie i mało zmysłowe usta, inne – zbyt duże. Najważniejszą rolą makijażu jest ukrycie niedostatków i drobna poprawa niedoskonałości. Na szczęście, za sprawą kilku trików makijażowych można poprawić również kontur ust. Można to zrobić dzięki kosmetykom, których już sama nazwa wskazuje sposób zastosowania. Mowa oczywiście o konturówkach.

W jaki sposób można powiększyć usta bez płacenia za kosztowne zabiegi chirurgiczne? Możemy sięgnąć po konturówkę. Naturalny kontur ust zakrywamy nieco pudrem. Rysujemy nową linię naszych ust, która jest o milimetr większa od pierwotnej. Gdy dokończymy makijaż i wypełnimy wargi kolorem przekonamy się, że ten prosty zabieg pozwoli uzyskać efekt powiększenia.

Automatyczna kredka do ust. Jakie efekty można dzięki niej uzyskać?

Konturówki do ust w różnych odcieniach, zarówno tych ciepłych, jak i zimnych, można kupić w sklepach kosmetycznych. Godnym polecenia produktem jest przede wszystkim kredka do ust marki Moov, której zaletą jest szybka i prosta aplikacja. Kredka występuje w wielu kolorach do wyboru, pozwalając wydobyć ładny kształt ust i nadać wargom bardziej intensywną barwę.

Jak odpowiednio dobrać kolor pomadki do odcienia skóry i typu urody?

Kredki do ust i konturówki to jednak nie wszystko. Do pełnego makijażu potrzebna będzie jeszcze odpowiednia szminka. W jaki sposób dobrać jej kolor, żeby pasowała do naszej urody i ją jeszcze podkreślała? Spieszymy z pomocą.

Jedną z podstawowych zasad jest ta, zgodnie z którą odważny i wyrazisty kolor ust musi iść w parze z pełnym mocniejszym makijażem. To jednak nie jedyny wyznacznik. Te kobiety, które mają skórę o ciepłym odcieniu, powinny generalnie sięgać raczej po ciepłe kolory. Te zaś, które mają karnację o chłodnym zabarwieniu, powinny zdecydować się na pomadki właśnie w zimnej tonacji.

Jeśli chodzi o dobór pomadek w czerwonej tonacji, tu również możemy znaleźć szminki w cieplejszej i zimniejszej tonacji. Zimniejsza czerwień zawiera w sobie delikatne nuty odcienia niebieskiego i dobrze podkreśla zimniejszy typ urody. Warto jednak sięgać po próbki i przetestować, czy wybrany odcień rzeczywiście będzie się na nas dobrze prezentować.

Bogaty wybór konturówek i kredek do ust znajdziesz pod linkiem: kontigo.com.pl/makijaz/kosmetyki-do-ust/kredki-i-konturowki-do-ust.html.

Share.

Leave A Reply