Biura rachunkowe w Śląskiem – które popularne w największych miastach?

0

Wybór biura rachunkowego stanowi nie lada wyzwanie dla niejednego przedsiębiorcy, szczególnie początkującego. Liczą się kompetencje księgowych, zakres wykonywanych usług oraz oczywiście ceny. Jeśli jednak chcesz, aby rachunkowość w Twojej firmie była prowadzona w sposób rzetelny i dokładny, sprawdź popularne biura rachunkowego w największych, śląskich miastach.

1. Kancelaria Doradcy Podatkowego Teresy Sykulskiej w Jaworznie

Przede wszystkim może zainteresować Cię, że biuro rachunkowe w Jaworznie to np. księgowość prowadzona przez Teresę Sykulską (sykulska.pl). Jest to specjalistka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, która wie, jak w sposób całkowicie legalny płacić jak najniższe podatki. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej ofercie posiada szeroko rozumianą księgowość, doradztwo podatkowe oraz biznesowe. Zajmuje się tworzeniem rozliczeń rocznych, a także nadzoruje kwestie związane z kadrami i płacami. To doświadczona księgowa, z usług której korzysta wielu przedsiębiorców. Jeśli więc nie wiesz na kogo się zdecydować, umów się na spotkanie w tym biurze rachunkowym.

2. KPDA – Księgowość Podatki Doradztwo Audyt w Katowicach

Biuro rachunkowe KPDA zajmuje się zarządzaniem finansami w firmach. Główna oferta obejmuje oczywiście księgowość, ale poza tym specjaliści sporządzają dokumentację kadrowo-płacową, optymalizują procesy w firmie związane z zatrudnianiem pracowników oraz proponują narzędzia do analizy finansowej. Jest to prężnie działające biuro rachunkowe, które zyskało już renomę a Katowicach.

3. Biuro rachunkowe Regent w Gliwicach

Biuro Regent funkcjonuje już od kilku lat, a dokładniej od 2010 roku. Przez ten czas zdobyło zaufanie wielu okolicznych firm, które szukały profesjonalnych i dynamicznych księgowych. A jak wygląda ich oferta? Zapewniają usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, tworzenie raportów i analiz finansowych, mogą reprezentować swoich klientów w urzędach oraz dzięki współpracy z kancelarią adwokacką, gwarantują też wsparcie prawnicze.

4. Biuro Rachunkowo-Podatkowe Dekret w Częstochowie

Jednym z najbardziej popularnych biur rachunkowych w Częstochowie jest Dekret. Księgowi obsługują głównie klientów biznesowych (spółki oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą), fundacje oraz stowarzyszenia. Oprócz standardowych działań, takich jak w przypadku poprzednich biur rachunkowych, uzyskują zwrot z podatku dla osób pracujących w Holandii, Niemczech i w Wielkiej Brytanii. I co ciekawe – prowadzą księgowość online.

5. Biuro rachunkowe Tax-Net w Mikołowie

Ostatnią propozycją jest biuro rachunkowe Tax-Net z Mikołowa, które swoją siedzibę posiada również w Katowicach, Bytomiu, Zabrzu i w Warszawie. Prowadzą księgowość, zajmują się doradztwem podatkowym oraz finansowym dla firm, starają się też o zwrot podatku VAT z pracy za granicą. Nowością jest to, że udostępniają możliwość zakładania wirtualnego biura.

Share.

Leave A Reply