Tablety nie muszą być drogie – TOP5 tabletów z niższej półki

0

Tablet to wyjątkowo funkcjonalne urządzenie mobilne. Ten niewielki, przenośny komputer posiada na tyle duży ekran, że można wygodnie z niego korzystać, np. przeglądając zasoby Internetu, a przy tym jest tak mały, że zmieści się nawet w damskiej torebce. Tylko jaki tablet wybrać, żeby nie przepłacić?

1. Jaki tablet wybrać?

Tablety są obecnie bardzo popularnym i pożądanym sprzętem, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że na polskim rynku jest bardzo duża konkurencja pod tym względem. Ciągle produkowane są coraz nowsze, lepsze modele o wysokich parametrach. Ceny tabletów mogą sięgać nawet 7-9 tys., chociaż przeciętnemu użytkownikowi taki sprzęt w ogóle nie jest potrzebny. Jeśli szukasz czegoś dla siebie, to tablety możesz porównać np. na www.zadowolenie.pl. Koniecznie sprawdź też listę pięciu dobrej jakości tabletów z niższej półki.

2. Niedrogi tablet Blow WhiteTAB 7.4 HD

Tablet Blow WhiteTAB 7.4 HD można kupić już za ok. 200 zł. To idealny, niedrogi sprzęt dla osób, które myślą głównie o korzystaniu z Internetu w komfortowych warunkach. Posiada pamięć o pojemności 8 GB, która powinna być wystarczająca oraz intuicyjny system Android. Co ważne – łączy się z Wi-Fi. Wbrew pozorom nie każdy tablet posiada taką możliwość, więc należy zwracać na to uwagę.

3. Niezawodna Toshiba Excite AT7-C8

Markę Toshiba zna i ceni chyba każdy, więc tablet tej firmy powinien być dobrym wyborem. Toshiba Excite AT7-C8 kosztuje ok. 250-300 zł. Posiada ekran o przekątnej 7”, 8 GB pamięci wewnętrznej, system Android oraz łączy się z Wi-Fi.

4. Innowacyjny tablet Lenovo TAB2 A7-10F

Tablety Lenovo zyskują coraz większe uznanie. Wśród nich można znaleźć niedrogie modele, takie jak Lenovo TAB2 A7-10F, którego ceny zaczynają się od 300 zł. Co ciekawe, ten model posiada już system Android – część tabletów Lenovo opiera się na systemie Windows, który w przypadku urządzeń mobilnych nie zawsze się sprawdza. 7-calowy ekran oraz czterordzeniowy procesor pozwala też na bardzo wygodne oglądanie filmów.

5. Tablet dla podróżników – NavRoad Movio 2

NavRoad Movio 2 to idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują samochodem. A wszystko dzięki temu, że ten tablet posiada również doskonałą nawigację – zainstalowana jest na nim darmowa aplikacja mapFactor Navigator Free oraz dołączone są do niego niezbędne akcesoria, takie jak uchwyt na szybę oraz ładowarka. A jak wygląda jego cena? Kosztuje 350-400 zł, a to naprawdę niewiele, jeśli weźmiesz pod uwagę, że to tablet i nawigator w jednym.

6. Kultowy Samsung GALAXY Tab A7

Tablety Samsung GALAXY z pewnością kojarzysz. To niezawodny, wygodny w użytkowaniu, kultowy sprzęt. Myślisz, że musisz zapłacić za niego minimum tysiąc złotych? Nic bardziej mylnego. Samsung GALAXY Tab A7 kosztuje ok. 550-600 zł i posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności – 8 GB pamięci, łączność Wi-Fi, aparat fotograficzny: z przodu 2 Mpix, a z tyłu 5 Mpix. I przy 7-calowym ekranie jest naprawdę lekki – waży tylko 289 g.

Jak widzisz, wybór niedrogich, a funkcjonalnych tabletów jest naprawdę duży. Zanim podejmiesz jednak jakąkolwiek decyzję, zastanów się do czego będziesz przede wszystkim używać tego sprzętu i co Ci jest tak naprawdę potrzebne. Może okazać się, że idealnym wyjściem dla Ciebie jest tablet, którego cena nie przekroczy 500 zł.

Share.

Leave A Reply