Kiedy w Twojej firmie potrzebujesz czyściwa przemysłowe?

0

Czyściwa przemysłowe dostępne na rynku mogą być wykonane z różnych materiałów, do tych najpopularniejszych należą czyściwa przemysłowe bawełniane i celulozowe. A gdzie można je wykorzystać? Sprawdź, kiedy w twojej firmie przyda się solidne i elastyczne czyściwo przemysłowe.

Czyściwo przemysłowe do gastronomii

Czyściwa przemysłowe to czasami konieczność w gastronomii, szczególnie jeśli prowadzisz większą restaurację, którą codziennie odwiedza mnóstwo gości, a po każdym z nich należy umyć stolik. Ponadto takie czyściwa w gastronomii sprawdzają się do mycia blatów kuchennych czy polerowania sztućców lub kieliszków. Mniejsze lokale gastronomiczne niekiedy zamiast czyściwa używają tradycyjnych ręczników papierowych, jednak jest to o wiele mniej ekonomiczne rozwiązanie. Ręczniki papierowe nie są tak elastyczne i wytrzymałe jak czyściwo przemysłowe, przez co też zużywają się szybciej.

Aby ułatwić sobie pracę w gastronomii, warto również zainwestować w praktyczny stojak na czyściwo, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu z jego znalezieniem. Warto również pamiętać, że gastronomia jest branżą, w której wymogi higieniczne są szczególnie zaostrzone, dlatego należy wybierać wyłącznie czyściwo przemysłowe dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Czy czyściwo przemysłowe przyda się w salonie kosmetycznym?

Jak najbardziej, czyściwo przemysłowe często wykorzystywane jest również w salonach kosmetycznych czy w zakładach fryzjerskich, a także w SPA oraz solariach. Wszędzie tam, gdzie zachowanie higieny jest szczególnie istotne. Za pomocą czyściwa przemysłowego można dezynfekować łóżka do solarium, łóżka kosmetyczne zabiegowe, czy fotele w salonach piękności. A na jaki rodzaj czyściwa przemysłowego warto postawić w salonie kosmetycznym? Najlepiej sprawdzi się tam czyściwo przemysłowe celulozowe, które idealnie wchłania wilgoć i się nie pyli.

Gdzie sprawdzi się czyściwo przemysłowe bawełniane?

Jak wskazuje nazwa, czyściwa przemysłowe bawełniane wykonane są z naturalnego surowca, dlatego też charakteryzują się wysoką chłonnością i umożliwiają usunięcie nawet bardzo trudnych zabrudzeń. Ich największą zaletą jest to, że nadają się do wielokrotnego użytku – wystarczy je tylko raz na jakiś czas wyprać. A gdzie sprawdzą się czyściwa przemysłowe bawełniane? Wszędzie tam, gdzie trzeba usunąć trudne zabrudzenia lub gdzie w grę wchodzą powierzchnie szklane oraz różne chemikalia. Często wykorzystywane są więc w warsztatach samochodowych, różnych zakładach przemysłowych, a czasem nawet w gospodarstwach domowych (np. w garażu).

Tak naprawdę czyściwa przemysłowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie tradycyjny ręcznik papierowy będzie zbyt cienki i niewystarczająco wytrzymały. Ponadto czyściwa przemysłowe sprzedawane są zwykle w dużo większych rolkach niż ręczniki papierowe, sprawdzą się więc w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Share.

Leave A Reply