Jakie promocje, zniżki na bilety lotnicze oferuje Ryanair?

1

Dzięki tanim liniom lotniczym podróżowanie stało się dostępne dla wszystkich. Bilety lotnicze do europejskich stolic kosztują mniej niż przejazdy autobusowe! Do najbardziej obleganych „niskobudżetówek” bez wątpienia należy Ryanair, który wciąż zaskakuje nowymi promocjami. Sprawdź, jakie zniżki na bilety lotnicze przygotował tym razem.

Ryanair ― najtańsza linia lotnicza

Ryanair to lider wśród niskobudżetowych linii lotniczych. Ceny biletów u tego przewoźnika zaczynają się niekiedy od 9 złotych w jedną stronę (co często ma miejsce na trasie Katowice-Hamburg). Trzeba przyznać, że jest sporą konkurencją nie tylko dla innych firm lotniczych, ale także dla transportu naziemnego. Nic więc dziwnego, że w wyszukiwarkach tanich biletów lotniczych linia Ryanair jest jedną z najczęstszych pozycji i posiada nawet osobną zakładkę ze swoimi promocjami (https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/fr/ryanair).

Opinie na temat tego irlandzkiego przewoźnika są różne. Jednak trzeba przyznać, że mimo niewielkich mankamentów jest to jedna z najlepszych linii lotniczych dla podróżników niedysponujących zbyt dużym budżetem. Ryanair obsługuje około 100 europejskich portów (w tym 13 polskich) oraz jeden w Maroku, a dodatkowo współpracuje z liniami Air Europa, dzięki czemu pasażerowie mogą dotrzeć nawet do Stanów czy Ameryki Południowej.

ryanair-promocje-tanie-bilety-lotnicze

Jakie promocje na bilety lotnicze oferuje Ryanair?

Ryanair dba o klientów i regularnie wrzuca na swoją stronę internetową informacje o zniżkach na bilety lotnicze. Największe promocje u tego przewoźnika trwają od listopada do końca stycznia. W tym czasie wiele europejskich stolic możemy zwiedzić za naprawdę symboliczne kwoty. Doświadczeni poszukiwacze low-costów wyczekują tego momentu z niecierpliwością, aby podczas największych promocji zakupić jak najwięcej tanich podróży na cały przyszły rok. Kolejnym okresem zniżkowym w ofercie tego przewoźnika jest sezon powakacyjny, który trwa od końca lipca przez około dwa tygodnie.

Gdzie tanio polecieć ze zniżkami Ryanaira?

Do najtańszych kierunków oferowanych przez tego przewoźnika należą kraje skandynawskie, w których życie jest o wiele droższe niż bilety na samolot. Przelot do Oslo niejednokrotnie może nas kosztować 19 złotych w jedną stronę! Jednak transport autobusowy z lotniska do centrum miasta nawet czterokrotnie przewyższa cenę transportu lotniczego…

Tanio polecimy także do Wielkiej Brytanii. Ryanair oferuje loty do takich miast jak Londyn, Newcastle, Birmingham, Leeds czy Manchester w promocyjnych cenach, od około 30 złotych w jedną stronę. Warto także polować na zniżki do wakacyjnych kurortów, np. na Majorkę, Teneryfę lub Kretę, dzięki którym odwiedzimy te słoneczne wyspy w bardzo korzystnej cenie.

tanie-loty-na-majorke

Ryanair, promocje na bilety lotnicze ― loty łączone

Dzięki bardzo tanim biletom tego przewoźnika, możemy zwiedzić kilka miejsc za jednym zamachem. Ciekawą propozycją jest odwiedzenie hiszpańskiej Walencji, połączonej z podróżą na Ibizę. Jeśli uda nam się schwytać prawdziwą okazję, to mamy szansę bliżej poznać te dwa magiczne miejsca za nie więcej niż 200 złotych w obie strony.

Share.

Jeden komentarz

  1. Nie wiem jak wy, ale jeśli miałbym gdzieś lecieć, to raczej wybrałbym kraje południowe. Chyba trzeba będzie zapolować na jakieś okazje.

Leave A Reply