Jak kupić bilet komunikacji miejskiej przez smartfona?

1

Nowoczesne telefony komórkowe to wielofunkcyjne urządzenia, które nie tylko pozwalają komunikować się z innymi, ale też oferują znacznie więcej ciekawych opcji. Obecnie z ich pomocą można również kupować w Zduńskiej Woli oraz innych miastach. Jak to zrobić?

Jak kupić bilet?

Po zainstalowaniu aplikacji mPay na telefonie komórkowym należy zasilić portmonetkę lub podpiąć kartę płatniczą, aby dokonywanie transakcji było możliwe. Sam proces kupowania biletu jest bardzo prosty – wystarczy wybrać ikonę z biletami, a następnie miasto, rodzaj biletu oraz rodzaj płatności, a na koniec zatwierdzić zamówienie klikając OK w jego podsumowaniu. Po zakupie bilet przypisany zostaje do numeru telefonu, dlatego nie trzeba drukować potwierdzenia transakcji. Interfejs aplikacji jest przejrzysty i intuicyjny, dlatego z całą pewnością z obsługą problemów nie będą mieli nawet początkujący.

Warto przy tym wspomnieć, że za pomocą telefonu nie tylko kupimy bilety w Zduńskiej Woli, ale też w razie kontroli możemy je szybko okazać pracownikowi MPK. Aby to zrobić, należy wejść w ikonę Kontrola biletów, a następnie z listy ostatnio zakupionych biletów wybrać ten do kontroli.

Bilety przez telefon – dlaczego warto?

Bilety w Zduńskiej Woli oczywiście można kupować w kiosku czy innych punktach sprzedaży, jednak skorzystanie ze smartfona i specjalnej aplikacji znacznie całe zadanie ułatwia i jest przy tym bardzo wygodnym rozwiązaniem. Przede wszystkim nie trzeba stać w kolejkach i obawiać się, że nie zdążymy na nasz autobus. Oprócz tego dzięki aplikacji bilet można kupić niezależnie od pory dnia, również w niedziele i święta, kiedy większość sklepów i kiosków jest zamknięta. Szczegóły dotyczące zakupu biletów w Zduńskiej Woli znajdują się tutaj: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-zdunska-wola/.

Ponieważ do każdej transakcji przypisany jest indywidualny kod PIN, nawet w razie zgubienia telefonu środki wpłacone na konto aplikacji pozostają bezpieczne. Bilety w Zduńskiej Woli kupowane przez smartfona to z całą pewnością wygodne i warte rozważenia rozwiązanie.

Dzięki posiadaniu biletów komunikacyjnych w telefonie możemy być o nie spokojni – nie grozi nam ich zgubienie. Nawet jeśli podczas kontroli biletów okaże się, że nie mamy przy sobie urządzenia z aplikacją, a co za tym idzie biletami, możemy być spokojni, ponieważ są one zapisane na naszym koncie w aplikacji.

Share.

Jeden komentarz

  1. Wygląda na to, że te smartfony to naprawdę wszechstronnie użyteczne narzędzia. Ja jeszcze takiego nie mam, ale może trzeba będzie rozważyć zakup?

Leave A Reply