Ciekawe, niebanalne miejsca na przyjęcia weselne

1

Dzień ślubu to jeden z ważniejszym momentów w naszym życiu. Chcemy zazwyczaj, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik i w pełni zgadzało się z naszymi oczekiwaniami, tworząc niezapomniany nastrój i składając się na moc wspaniałych wspomnień. Niewątpliwie istotnym elementem całości jest w tym przypadku miejsce, w którym zdecydujemy się urządzić naszą uroczystość.

To w nim będziemy bawić się przez cały wieczór wraz z najbliższymi, warto zatem zadbać o to, aby były to najpiękniejsze chwile, które wspominać będziemy kiedyś z naszymi wnukami. Na jaką lokalizację się zatem zdecydować? Oto trzy restauracje usytuowane w różnych częściach Polski, które z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę.

Restauracja Kleopatra

Restauracja Kleopatra znajduje się w słynnym hotelu Piramida (hotelpiramida.pl/przyjecia_weselne) i oferuje nam niezapomniane przyjęcia weselne w Tychach, w malowniczej okolicy Jeziora Paprocańskiego. Sala restauracyjna jest klimatyzowana, niezwykle luksusowo urządzona i wpisuje się idealnie w elegancką atmosferę każdego wesela. Stoły układane są według upodobań Pary Młodej.

Nie zabraknie również miejsca dla orkiestry, zespołu czy DJ-a. W porze letniej goście korzystać mogą z ogrodu, który znajduje się tuż przy urokliwym parku z widokiem na jezioro. W Kleopatrze liczyć możemy ponadto na wykwintne, dostosowane do naszych gustów potrawy oraz profesjonalną obsługę, dzięki której niczego nam nie zabraknie. W pakiecie weselnym znajduje się zarówno luksusowy pokój dla Nowożeńców, jak i wysmakowana dekoracja stolików oraz krzeseł. Liczyć można także na rabat na noclegi dla gości weselnych.

Restauracja Ogrodowa

Restauracja ta to część czterogwiazdkowego Dworu Kombornia Hotel & SPA w Komborni. Jest to niezwykle elegancka i luksusowa sala, której przeszklone ściany pozwalają nam na przyjemny kontakt z naturą otaczającego to miejsce parku. Jest to miejsce bardzo charakterystyczne i wyjątkowe, znajdujące się na uboczu i pozwalające na zabawę w kameralnym gronie najbliższych.

Całość składa się na 10-hektarowy zespół rezydencyjny, który sprzyja spacerom i chwilom wytchnienia po szalonej weselnej zabawie. Ogród urządzony jest w stylu angielskim i wprowadza nas w niezwykłą atmosferę dawnych dworów. Godne wyróżnienia jest także jedzenie, jakie oferuje nam restauracja, dopasowując się ściśle do naszych potrzeb oraz oferując najwyższej jakości specjały różnych kuchni. W ozdobnych wnętrzach Dworu Kombornia mieści się także mniejsza restauracja „Magnolia”. Miejsce jest idealne do organizacji bankietów i mniejszych imprez okolicznościowych.

Restauracja Bursztynowy Pałac

Kolejna z restauracji znajduje się w hotelu o tej samej nazwie w miejscowości Świeszyno niedaleko Koszalina. Gwarantuje nam ona niezwykle luksusową salę z eleganckim wystrojem wnętrz, skupiającym się wokół wspaniałego, sporych rozmiarów żyrandolu. Restauracja ta pomieści do około 150 gości, a na życzenie Pary Młodej zajmuje się również dekoracją pomieszczenia.

Możemy tu liczyć na wysokiej klasy obsługę, która dopełni wszelkich starań, by był to dla nas wyjątkowy dzień. Nie bez znaczenia jest także wykwintne menu, dzięki któremu możemy mieć pewność, że każde z dań trafi nawet w najbardziej wyrafinowane gusta.

Share.

Jeden komentarz

  1. Mi się w sumie żadne z tych miejsc nie podoba. Wolę klasyczne domy weselne. A i tak najważniejsze jest moim zdaniem jedzenie – od niego zależy, czy goście będą zadowoleni, czy nie. Więc skupiłabym się na menu i umijętności kucharzy. No i czy jest dużo miejsca do tańczenia.

Leave A Reply