5 sposobów na spędzanie długich zimowych wieczorów

0

Zima to pora roku, która, choć piękna, nieźle potrafi dać nam w kość. Ujemne temperatury, śnieżyce i szybko zachodzące słońce nie nastrajają do wychodzenia na długie spacery, czy do jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej. Ale są również plusy tej sytuacji. Wieczory w zimowe chłody możemy przeznaczyć na rzeczy, na które wiosną i latem nie chcielibyśmy marnować czasu. Chcesz dowiedzieć się jak najlepiej spożytkować czas zimą? Przeczytaj nasz artykuł!

Przeczytaj książkę!

To doskonały, choć w świecie zdominowanym przez płyty Blu-ray i Internet, przestarzały sposób n na relaks. A szkoda bo czytanie ma wiele zalet. Pozwala rozwijać naszą wyobraźnię, poszerza słownictwo i uczy!
I to nie tylko wtedy, gdy zabierasz się za opasłe opracowanie naukowe. Czasem pozornie banalny kryminał może stać się bogatym źródłem wiedzy o świecie i ludziach. Dlatego warto czytać powieści, nawet te, które nie znajdują się na listach najważniejszych tytułów na świecie. Nigdy nie wiadomo, co odmieni twoje życie!

ludzie czytający książki

Zorganizuj wieczór filmowy!

Jesteś zabiegana i nie masz czasu na chodzenie do kina? Twoje koleżanki z pracy z zapałem rozprawiają
o fabule modnego filmu, a ty nie masz pojęcia o czym one mówią? Czas to zmienić! Pora nadrobić zaległości. Ty, popcorn, lampka ulubionego wina i płyta DVD… brzmi jak pomysł na wieczór idealny?

Będzie jeszcze lepszy jeśli do wspólnego oglądania zaprosisz ukochanego lub przyjaciół! Wspólny seans to najlepsza forma odpoczynku i okazja do spędzenia czasu w większym gronie. A poza tym ktoś musi ci opowiedzieć zakończenie, jeśli zdarzy ci się przysnąć w czasie seansu. To kiedy organizujesz filmowe szaleństwo?

Poćwicz!

Chciałabyś wiosną założyć do pracy nową, obcisłą sukienkę, a na słonecznych wakacjach opalać się
w bikini na plaży? Pewnie tak, w końcu każda z nas o tym marzy. Co zatem musisz zrobić, aby spełnić to życzenie? Nie, nie moja, nie możesz opychać się ciastkami. Kobiety jedzące dziennie po trzy kawałki tortu, paczkę chipsów, tabliczkę czekolady i, mimo to, noszące nadal dumnie rozmiar S zdarzają się tylko w filmach!

A jak wiadomo życie to nie bajka, dlatego jeśli chcesz mieć piękną figurę musisz sama na nią ciężko zapracować. Jak? Oczywiście ciężko ćwicząc! Siłownia, zumba, aerobik, basen… możliwości jest bardzo dużo. Dostosuj formę aktywności do swoich możliwości i oczekiwań i regularnie uczęszczaj na zajęcia.
A wiosną każda koleżanka pozazdrości ci idealnej figury. Gwarantujemy!

Urządź sobie domowe spa!

Zima to idealny czas na zadbanie o urodę! Lekarze i kosmetyczki wprost zalecają wykonywanie niektórych zabiegów gdy za oknem nie świeci ostre słońce, a temperaturę można określić jaką umiarkowaną. Dlatego korzystaj w pełni z tego czasu i bez obaw wykonuj różne pielęgnacyjne zabiegi. Nie stać cię na wizytę
u kosmetyczki? Nie przejmuj się!

Równie spektakularne efekty możesz osiągnąć w domu! Wystarczy dobrze dopasowany kosmetyk do twarzy, długi masaż, peeling, odżywcza maseczka na włosy, czy kąpiel z dodatkiem olejków. Idealny sposób na relaks nie sądzisz? I pożyteczny! Regularnie powtarzane urodowe rytuały mogą bowiem przynieść niesamowite efekty! Ale żeby się o tym przekonać musisz koniecznie je przetestować! Na pewno nie pożałujesz!

elegancka łazienka

Naucz się gotować!

Masz wiele zalet, ale bycie idealną kucharką do nich nie należy? Zawsze chciałaś nauczyć się gotować jak uczestnicy programu Masterchef, ale nigdy nie miałaś na to czasu? Teraz jest idealna pora na poszerzenie swoich umiejętności! Wystarczy jedna dobra książka kucharska i ogrom zapału do pracy, a już wkrótce twoi najbliżsi zachwycą się smakiem przygotowywanych przez ciebie potraw.

Nie bój się eksperymentować w kuchni! Nigdy nie robiłaś domowego hummusu, a może zawsze z zapałem oglądałaś jak w programach kulinarnych przygotowywano tort Pavlowej? Dlaczego, więc nie miałabyś spróbować sama go przygotować? Początki owszem bywają trudne, ale jak nabierzesz wprawy to żadne show kulinarne nie będzie Ci potrzebne, żeby tytuł kuchennej mistrzyni na pewno trafił w twoje ręce. Zatem do dzieła! Życzymy udanej zabawy.

Share.

Leave A Reply